Kronika závodů | Bez pedálů

Kronika závodů

Závody, které jsme v daném roce pořádali nebo se na pořadatelství podíleli.

2017

Touškovské okruhy

  • Dospělí
    Michal Ženíšek, Burian Jan
    TJ Sokol Maxičky
  • Dospělí + děti
    Jun Matěj, Jun Václav
    Juni
  • Děti - jednotlivci
    Kočárek Ondřej
    Pavlová Eva
Foto: Karel Hlaváčkovec

Pětihodinovka

  • Jan Pavel
    145 km
  • Jana Solověvová
    95 km
  • Kobra - Dragons Symbiosis
    142 km
  • 21 mužů
  • 3 ženy
  • 7 štafet
  • 3212 ujetých kilometrů

Kolem světa

Koloběžky

  • Pavel Jan
    nejrychlejší muž
  • Legátová Alena
    nejrychlejší žena
  • Hercík Jakub
    nejrychlejší kluk
  • Peštová Kamila
    nejrychlejší holka

Běh

  • Cupal Josef
    nejrychlejší muž
  • Ballová Marie
    nejrychlejší žena

2016

Touškovské okruhy

  • Dospělí
    Beneš Zdeněk, Pavel Jan
    Bez pedálů
  • Dospělí + děti
    Jun Matěj, Jun Václav
    KOLOBĚHsport Team
  • Děti
    Holubová Adéla, Holub Lukáš
    Holoubci
  • Děti - jednotlivci
    Jun Matěj
Foto: Karel Hlaváčkovec

Šumavský sjezd

  • Vojta Hrůza
    nejrychlejší muž
  • Klára Černá
    nejrychlejší žena

Pětihodinovka

  • Jan Pavel
    125 km
  • Klára Černá
    105 km
  • Ultima-Dragons Symbiosis
    130 km
  • 24 mužů
  • 8 žen
  • 14 štafet
  • 4200 ujetých kilometrů

Noční závod

  • Konopásek Luboš
    nejrychlejší muž
  • Walzerová Kateřina
    nejrychlejší žena
  • Kubík Mikuláš
    nejrychlejší kluk

Etapák

  • Vítěz
    Alpo Kuusisto
    (Kickbike)
  • Nejlepší sprinter
    Tomáš Pelc
    (Ultima)
  • Nejlepší vrchař
    Tomáš Pelc
    (Ultima)
  • Nejlepší tým
    Ultima
    (Kulka, Pelc, Vlášek)
Foto: Petr Lindner, Přibližovadla.cz

Kolem světa

Koloběžky

  • Hrůza Vojta
    nejrychlejší muž
  • Černá Klára
    nejrychlejší žena
  • Kubík Mikuláš
    nejrychlejší dítě

Běh

  • Cupal Josef
    nejrychlejší muž
  • Píchová Petra
    nejrychlejší žena

2015

Touškovské okruhy

  • Dospělí
    Bartůněk Ladislav, Pelc Tomáš
    Ultima A
  • Dospělí + děti
    Jun Matěj, Jun Václav
    KOLOBĚHsport Team
  • Děti
    Holubová Adéla, Holub Lukáš
    Holoubci

Šumavský sjezd

  • Vojta Hrůza
    nejrychlejší muž
  • Klára Černá
    nejrychlejší žena

Pětihodinovka

  • Jan Pavel
    115 km
  • Klára Černá
    100 km
  • Hulcová + Cipra
    105 km
  • 18 mužů
  • 7 žen
  • 6 štafet
  • 2535 ujetých kilometrů

Noční závod

  • Pavel Jan
    nejrychlejší muž
  • Černá Klára
    nejrychlejší žena

Etapák

  • Vítěz
    Alpo Kuusisto
    (Kickbike Finland)
  • Nejlepší sprinter
    Michal Kulka
    (Ultima)
  • Nejlepší vrchař
    Tomáš Pelc
    (Ultima)
  • Nejlepší tým
    Ultima
    (Kulka, Pelc, Vlášek)
Foto: Petr Lindner, Přibližovadla.cz

Kolem světa

Koloběžky

  • Kadlec Marek
    nejrychlejší muž
  • Černá Klára
    nejrychlejší žena
  • Ledašil Michal
    nejrychlejší dítě

Běh

  • Vítů Michal
    nejrychlejší muž
  • Cupalová Martina
    nejrychlejší žena

2014

Kokros

  • Pavel Stojan
    nejrychlejší muž
  • Klára Černá
    nejrychlejší žena
Foto: Petr Lindner, Přibližovadla.cz

Touškovské okruhy

  • Dospělí
    Bartůněk Ladislav, Kadlec Marek
    PSP Ultima
  • Dospělí + děti
    Walzerová Kateřina, Walzer Dominik
    Brzdy
  • Děti
    Holubová Adéla, Foltýnová Adéla
    Touškováci A

Šumavský sjezd

  • Vojta Hrůza
    nejrychlejší muž
  • Klára Černá
    nejrychlejší žena

Pětihodinovka

  • Petr Matoušek
    115 km
  • Klára Černá
    95 km
  • Pilsenman Club
    115 km
  • 19 mužů
  • 7 žen
  • 7 štafet
  • 2665 ujetých kilometrů

Noční závod

  • Pavel Jan
    nejrychlejší muž
  • Kellarová Markéta
    nejrychlejší žena
Foto: Petr Lindner, Přibližovadla.cz

Etapák

  • Vítěz
    Alpo Kuusisto
    (Kickbike Suomi)
  • Nejlepší sprinter
    Tomáš Pelc
    (Kickbike Ultima)
  • Nejlepší vrchař
    Michal Kulka
    (Kickbike Ultima)
  • Nejlepší tým
    Kickbike Ultima
    (Kulka, Pelc, Bartůněk)
Foto: Petr Lindner, Přibližovadla.cz

Kolem světa

  • Hrůza Vojta
    nejrychlejší muž
  • Holubová Alena
    nejrychlejší žena
  • Holubová Adéla
    nejrychlejší dítě

2013

Kokros

  • Michal Trojan
    nejrychlejší muž
  • Alena Holubová
    nejrychlejší žena
  • Adéla Holubová
    nejrychlejší dítě
Foto: Petr Lindner, Přibližovadla.cz

Pětihodinovka

  • Vojtěch Hrůza
    115 km
  • Klára a Lucka Reiserovy
    15 km
  • Zlouni
    100 km
  • 15 mužů
  • 2 ženy
  • 11 štafet
  • 2275 ujetých kilometrů

Noční závod

  • Vojtěch Hrůza
    nejrychlejší muž
  • Černá Klára
    nejrychlejší žena
  • Štěpánek Pavel
    nejrychlejší muž - kategorie baroko
  • Kuchařová Z., Kulíř P.
    nejrychlejší štafeta

Plzeňská stopovačka

  • 1. Střelci
  • 2. KOLOBĚHsport
  • Los Panděros

Šumavský sjezd

  • Vojta Hrůza
    nejrychlejší muž
  • Klára Černá
    nejrychlejší žena

Kolem světa

  • Pešta Petr
    nejrychlejší muž
  • Štěpánek Pavel
    nejrychlejší muž - baroko
  • Peštová Markéta
    nejrychlejší žena
  • Dančová Nela
    nejrychlejší dítě

2012

Kokros

  • Milan Vřešťál
    nejrychlejší muž
  • Martin Reiser
    nejrychlejší muž - baroko
  • Ivana Slavíková
    nejrychlejší žena
Foto: Petr Lindner, Přibližovadla.cz

Podporují nás